مرکز تخصصی آیلتس ترکیه برترین برند آموزشی حاضر با سابقه درخشان در ارائه متنوع ترین خدمات آموزشی با کیفیت عالی و به همراه کادر و اساتیدی مجرب و آزموده می باشد.

 

برای ما در آیلتس ترکیه یادگیری زبان انگلیسی چیزی فراتر از آزمون ها و مدارک رایج است.

در واقع دست یابی به سطح دانشی وسیع و مادام العمر در کنار کسب تجارب با کمترین هزینه از طریق اشتراک آن ها با سایرین جهت آمادگی برای رویارویی با فرصت های زندگی اولویت اول این مجموعه است.

 

برای این مهم، تیم این موسسه از گام اول در کنار متقاضی خواهد بود تا با یک حمایت صحیح و مداوم این سفر را برای شما لذت بخش و متفاوت رقم بزند.

از لحظه نخست، یک استاد پشتیبان برای هر شخص تعیین خواهد شد تا همراه همیشگی شما در تمامی مراحل فرایند یادگیریتان باشد. بله! ما در کنارتان هستیم. گام به گام و قدم به قدم.

 

چرا ما؟

فارق از این که بخواهید در یکی از آزمون های بین المللی شرکت کنید یا تنها مهارت خود در زبان انگلیسی را بهبود ببخشید، ما به شما کمک خواهیم کرد.

بسیاری از کتاب ها یا جزوات نادر را رایگان در اختیارتان قرار می دهیم و با فعالیت های متنوع و جذاب به یاری یتان خواهیم آمد. و تازه این ها تنها بخش آموزشی این مجموعه را شامل می شود.

موسسه آیلتس ترکیه خدمات متفاوت و گوناگونی در زمینه اخذ پذیرش از دانشگاه های ترکیه و اسکان متقاضیان آن، همچنین گرفتن اقامت های لازم را در بستری شفاف و سالم به شما هم وطنان عزیز ارائه می کند.

از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اطمینان و اعتماد در همه مقاطع پروسه های مختلف می باشد، این موسسه با به کار گیری چندین وکیل پایه یک دادگستری ایران با سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد بستر اطمینان و آسودگی خیال را برای متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور را فراهم آورده است.

آموزشگاه زبان انگلیسی آیلتس ترکیه | مرکز تخصصی زبان آیلتس IELTS – تافل TOEFL و پی تی ای PTE آماده ارائه خدمات آموزشی در راستای برگزاری دوره های تخصصی و حرفه ای زبان انگلیسی می باشد.

 

www.turkeyielts.com