کلاسهای بحث آزاد و تاک شو در استانبول

برگزاری کلاس های Talk show یا

کلاس بحث آزاد انگلیسی (Free Discussion)

امروزه توانایی برقراری رابطه با بهره گیری از مکالمه زبان انگلیسی برای دانشجویان ، دانش آموزان و حتی افراد شاغلی که برای طی نمودن مراحل تجاری به مکالمه زبان انگلیسی نیاز دارند امری حیاتی می باشد.

لذا آموزشگاه زبان های خارجی آیلتس ترکیه در نظر دارد تا با برگزاری کلاس های talk show در محیطی آرام به تقویت مهارت های مکالمه ای این دسته از افراد بپردازد.

چرا کلاس های Talk show؟ شرکت در کلاس های گروهی بحث آزاد مزایای بسیاری از حیث های مختلفی دارد که در ذیل به شرح چند مورد می پردازیم:

1. استفاده از نظرات و افکار دیگران : همانطور که می دانید منبع اعظمی از  اطلاعات را که نیاز داریم تا در آزمون های بین المللی در مورد موضوعات مختلف ایده پردازی کنیم.

اطلاعات موجود در ذهن انسان از طریق شنیدن دریافت شده است به عبارتی یکی از کانال های ورودی اصلی ذهن ما می باشد بنابراین با حضور در این جلسات می توان از نظرات دیگران ایده برداری کرد و ضمن محک زدن Listening comprehension خود ، راهکار های جدیدی برای ارائه نظر یاد گرفت و از آنها بموقع آزمون استفاده کرد.

2. یکی از متداول ترین مشکلات موجود در حیطه اسپیکینگ آیلتس و تافل عدم اعتماد به نفس برخی زبان آموزان برای چگونگی شروع یک مکالمه و ارائه نظراتشان می باشد.

با حضور در این کلاس می توانید نحوه ارائه نظرات و چگونگی انجام مقتدرانه این امر را یاد بگیرید و در نتیجه شاهد برقراری یک مکالمه تاثیر گذار خواهیم بود.

3. داشتن انگیزه برای مستمر ساختن یادگیری مسئله ای حیاتی در یادگیری می باشد و آنها را در تقویت مهارت های چهارگانه یاری می کند و تمایل آنها را برای ارائه نظرات متفاوت و قوی تری فعال می سازد.

کلاس بحث آزاد در ترکیهبه عبارتی

کلاس های بحث آزاد برای زبان آموزانی که سطح متوسطی دارند جهت ارتقای سطح آنها مناسب است و همچنین این دوره ها مناسب زبان آموزانی که دارای سطح زبان خوبی هستند هم میباشد که با حفظ سطح زبانی خود , روان تر صحبت کرده و با اصطلاحات بیشتری آشنا شوند.

این سری از کلاس‌های Free Discussion با توجه به روال استاندارد این کلاس‌ها به صورت یک جلسه در هفته خواهد بود (بجز مواردی که بنا به درخواست گروهی از زبان آموزان تعدد بیشتری از کلاس ها مدنظر باشد).

برای هر جلسه یک موضوع چالش برانگیز و جذاب تعریف خواهد شد و سوالاتی پیرامون این موضوع به شکلی تعیین می‌شود که رشته افکار حضار در طی جلسه در مسیر صحیح هدایت شود.

دراین کلاس برای افراد با سطح زبانی متوسط و بالاتر که قصد تقویت مهارت مکالمه خود را دارند، محیطی فراهم میشود که شما بتوانید در یک جمع دوستانه و بدون استرس، در مورد یک موضوع از پیش تعیین شده با دیگران به بحث و گفتگو بپردازید.

اگر از مهارت اولیه مکالمه به زبان انگلیسی برخوردارید و قصد به چالش کشیدن خود در شرایط واقعی و به دنبال آن پیشرفت مهارت‌های خود را دارید، این کلاس در آیلتس ترکیه برای شما مناسب خواهد بود.

اهداف:

تقویت مهارت صحبت کردن (Speaking)

 ایجاد موقعیت های طبیعی و روزمره برای بحث و تبادل نظر

ایجاد فضایی که زبان آموزان به راحتی و بدون دغدغه به اظهار نظر بپردازند.

آموزش ضمنی برای تمرکز بر موضوع به جای تمرکز بر جزئیات زبان

 ایجاد فضایی که در آن زبان آموزان با توانش های زبانی متفاوت بتوانند با یکدیگر تعامل داشته باشند.